\
 

Skrytka

Autor: Zosia Data: 8 Sie 2015 Kategoria: Życie |

budowaKażdy kto buduje dom albo inne budynku gospodarcze wie, jak wiele człowiek się uczy w momencie, gdy musi się za to zabrać i – przede wszystkim – gdy musi sam zadecydować o takich rzeczach jak na przykład wybór właściwych materiałów do jego budowy.

Wiem – dla nowego domu to obecnie  już w projekcie opisuje się z czego i jaką technologią dom ma być wybudowany –  jednak projektant bazuje na tym, co mu powiedzą klienci i dlatego też to często przyszli właściciele domu tak naprawę o tym decydują. Okazuje się że z każdym rokiem jest coraz więcej nowych produktów i materiałów.

Nas czeka teraz budowa pomieszczenia gospodarczego. Szukaliśmy rozwiązania i większość osób obecnie poleca blachę. Lekko się zdziwiłam. Płyty warstwowe do takiej budowy? Chyba lekka przesada. Ale wspólnie z mężem poszperaliśmy i okazało się, że dzisiaj są na rynku takie rodzaje płyt, z których stawia się właśnie domy i małe budynki, a nie tylko duże hale i hipermarkety. Tak więc podjęliśmy decyzję – płyta warstwowa Warszawa ma wiele punktów sprzedaży – więc z wyborem sprzedawcy nie było problemu. Teraz czekamy na dostawę i bierzemy się do pracy!

Komentowanie wyłączone.

Copyright © 2018 Zosi życie własne